ŽENY VE SVĚTĚ

MDŽ: Kytička letí do Ameriky a do Anglie!

Dnešní poděkování posíláme jako dárek k MDŽ všem ženám do Ameriky a do Anglie. Ženy si zaslouží být oceňovány po celý rok, nejen v tomto oficiálně vyhrazeném dnu.

Celý web je oslavou síly žen na celém světě. Proto 1. května 2016 vznikl tento projekt, o který se stará Adéla a Marta.

Jako poctu nám ženám, které se aktivně podílíme na růstu webu, mě napadlo poděkovat  všem najednou prostřednictvím tohoto článku. Chci se za nás všechny pochválit a připomenout, co jsme pro vás vytvořily za necelé dva roky fungování.

 

Pro lepší orientaci  a řád to vezmu podle abecedního pořádku od A:

 

  • AMERIKA

 

Milujem život v Amerike a všetky príležitosti, ktoré Amerika ponuka a mojim poslaním je ukázať ľudom cestu ako žiť v USA spokojný a naplnený život aj napriek rôznym prekážkam.

 

 

 

Chcete NEW YORK jen vidět, nebo i prožít?

 

Pokud vás New York láká, tak jako mně, můžete si zdarma stáhnout její e-book New York volá!

 

Další její vyprávění na blogu Ženy ve světě, alespoň virtuálně, zavedlo už tisícovku žen do New Jersey ve článku s dramatickým názvem Osudová new Jersey Blanky Vun Kannon.

Blanka žije střídavě v ČR  a v USA, její vášní je Feng Shui a pomáhá lidem žít v harmonii.

Připravila pro vás e-book zdarma Feng Shui jako klíč ke štěstí, lásce a harmonii.

 

Chci Vás inspirovat ke smysluplnému a šťastnému životu a ukázat Vám, jak vytvořit harmonii a rovnováhu.

Klíč k životu je v srdci každého z nás. 

Moc ráda Vám pomůžu ten Váš jedinečný klíč objevit.

 

  • ANGLIE

Anglie je můj „šálek čaje“. Jmenuji se Adéla Kubešová a spolu s Martou Kluchovou pro vás tvoříme tyto stránky.

Po návratu domů z Anglie mě napadlo, že mé zážitky a zkušenosti mohou být prospěšné i dalším ženám, které by se rády rozletěly do světa, ale potřebují dodat odvahu a nasát inspiraci.

Proč se držet jen v Anglii, když je na světě tolik krásných míst? Proč nepřizvat i další ženy a Vy si tak budete moci udělat obrázek a zvolit, kam se vydat? 🙂 Vznikl tento projekt Ženy ve světě.

 

Miluju Anglii a angličtina je mojí vášní, kterou přenáším i na ostatní jako jazyková trenérka.

 

Ve 40 letech jsem si odjezdem do krásné Anglie splnila sen a zároveň vyřešila zoufalou životní situaci. Nejdříve jsem se starala o tříletého chlapečka v anglickém Kentu jako Au Pair. Vidíte se v duchu v Anglii, ale drží vás doma strach? Pomoci Vám může můj e-book zdarma Jak odstrojit 13 strašáků, kteří Ti brání odjet do Anglie.

Později jsem pracovala jako pečovatelka a hospodyně u manželského páru a také jsem se starala o skoro devadesátiletého pána, bývalého kuchaře u námořnictva. O tom, jak se stravují Britové, mi vyšel článek v časopise Apetit.

Na web Ženy ve světě ode mě přiletěl Dopis z Anglie a diskutovaly jsme nad mým článkem 6 mýtů o Anglii, které už dávno neplatí.

Jak se stát sexy kočkou kdekoliv na světě zajímalo k dnešnímu dni 756 žen.

 

  • Velký dík patří naší časté přispěvatelce Lucii Švecové, která žije v Anglii už několik let. Lucie ve svém projektu Svoboda bytí pomáhá jako léčitelka, které théta změnila život. Pořádá Access Bars kurzy v ČR a v Anglii.

 

Jsem žena-léčitelka. Mám dar vnímat souvislosti mezi duchovními zákony a každodenním praktickým životem a díky tomu pomáhám lidem léčit příčinu jejich problémů, tak aby mohli žít život, po kterém touží.

 

Se svými zkušenostmi a tipy se podělila i s námi hned ve dvou článcích: Anglie očima Lucie Švecové část první a Anglie očima Lucie Švecové část druhá.

Lucie je velká milovnice psů, s kterým se stěhovala i do Anglie. Pokud toto řešíte, nenechte si utéct 4 zásadní tipy, jak najít bydlení v Anglii i se psím miláčkem, na článek bylo zvědavých skoro dva tisíce čtenářek.

Velikonoce v Anglii s Luckou   prožilo 597 čtenářek a to si zpočátku Lucka nebyla jistá, zda má na toto téma co říci.

 

Jste zvědavé, kam se podíváme příště?

 

Pod písmenem B se skrývá Mariya Petrova a její bulharské dobroty.

Písmeno E sálá horkým Egyptem, kam nás vzala Barbora Aref.

 

Už se mi sbíhají sliny a těším se za sluníčkem.

 

Adéla

Adéla Kubešová

Žena, která vyrazila do světa plnit si své sny. Teď pomáhá i ostatním roztáhnout křídla a letět za radostnějším a naplněnějším životem. Poradí i Vám tu neshůdnější cestu.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *