Ženy ve světě

MDŽ: Kytička letí do Francie a Itálie

Kam to dnes bude? Přece do F a I.

Dnešní virtuální kytička a poděkování za přispívání do projektu Ženy ve světě patří Kateřině Pickové z Francie a Marii Jurkové z Itálie.

Pokud jste ještě nečetly minulý článek o Bulharsku a Egyptě, najdete ho tady.

 

FRANCIE

Kateřina Picková

Kateřina Picková nám přiblížila život ve Francii v článku Francie s úsměvem na rtech. Tento článek si do března 2018 přečetlo 582 žen.

 

Mým přáním je podělit se o zkušenosti se životem ve Francii se všemi, kteří se vydávají na cestu za svým snem.

 

  • Katka je žena s pevnými českými kořeny a čerstvě nabytým francouzským občanstvím. 🙂 Pokud budete potřebovat překladatelské a tlumočnické služby, neváhejte ji kontaktovat.
  • V době studií chtěla odjet “na zkušenou”. Měla za sebou dokončené studium na česko-francouzském bilingvním gymnáziu, au-pair pobyt ve francouzské rodině, dva roky francouzštiny na univerzitě v ČR a pocit, že jestli chce opravdu umět jazyk, musí vyjet.
  • Využila Evropského projektu Erasmus a vyjela na tříměsíční pobyt na francouzskou univerzitu. 9 let ve Francii: Jak přežít, nezbláznit se a zůstat svá se dočtete v e-booku zdarma.
  • Celý Katčin francouzský příběh se můžete dozvědět na jejím osobním webu zde.

 

ITÁLIE

Marie Jurková

 

Zajímají mě souvislosti mezi jídlem a zdravím. Ráda se cítím dobře ve svém těle a chci abychom já i moje děti byli zdravé. Proto vařím bez lepku, mléka a cukru.

 

  • V jejím e-booku zdarma se dozvíte recepty na 5 ořechových pochoutek (nejen pro děti) ke svačině, kterými překvapíte své blízké.
  • Pokud máte mlsný jazýček a zároveň chcete jíst zdravě jsou na jejím webu dostupné další recepty, které snadno zvládnete. Mým favoritem je nejjednodušší dýňová polévka. 🙂

 

 Ženy, děkujeme a vážíme si spolupráce s vámi. ♥♥
Adéla a Marta.

 

Adéla Kubešová

40+! No a? Plňte si sny a vyražte třeba do Anglie. Ve 40 letech jsem si odjezdem do krásné Anglie splnila dávný sen. Teď pomáhám s angličtinou a odjezdem do Anglie i ostatním ženám, aby mohly roztáhnout křídla a rozletět se za radostnějším a naplněnějším životem.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *