Ženy ve světě

MDŽ: Ženy, děkujeme

Dnes se po celém světě posílají hromadně přání všeho nejlepšího ženám k jejich mezinárodnímu svátku žen, MDŽ.

Po pádu komunismu, v tehdejším Československu, z něj po určité období zůstala jakási pachuť nuceného veselí a povinnosti.

Mně osobně v hlavě zůstal obrázek tatínka mé kamarádky z dětství, který nosil nádhernou kytičku, vonící jarem a láskou, všem svým třem milovaným ženám (manželce a dvoum dcerám). Jak jsem jí tehdy záviděla a obdivovala jejího taťku, když jsem ho zahlédla z okna domu se třemi pugéty.

Svátek MDŽ se dříve povinně slavil hlavně na pracovištích a mnohdy se zvrtl v pijatyku mužů, kteří poté svým ženám kajícně přinesli domů svazek zvadlých karafiátů…

Mám velkou radost, že toto je už minulost, protože ženy si zaslouží být oceňovány a obletovány, a to nejen v tento oficiálně vyhrazený den, ale po celý rok.

Celý tento web je pro ženy a o ženách na celém světě. Proto 1. května 2016, ne náhodou na den lásky, kdy je ženská energie na vrcholu, vznikl tento projekt, o který se stará Adéla a Marta.

Jako poctu nám ženám, které se aktivně podílíme na růstu webu, mě napadlo poděkovat  všem najednou prostřednictvím tohoto článku.

Děláme to i přesto, že se často věnujeme své práci, rodině, koníčkům a svým osobním projektům. Smekám před námi všemi, které se snažíme žít život, který má smysl a zároveň jsme ochotné sdílet a inspirovat ostatní ženy, které by rády vycestovaly do zahraničí, ale mají z toho strach anebo se rády dozví o zemi co nejvíce ještě před odjezdem.

 

Chci nás všechny pochválit a připomenout, co jsme pro vás vytvořily za necelé dva roky fungování.

 

Pro lepší orientaci a abych někoho neurazila to vezmu podle abecedního pořádku. 🙂

  • Nejdříve si zaletíme do Ameriky za Jolkou Williams, Lenkou Wooten a Blankou Vun Kannon.
  • Pak navštívíte Lucii Švecovou a mě, Adélu Kubešovou v Anglii. Těšíte se? Amerika a Anglie na Vás už nedočkavě čekají.
  • Článek o Bulharsku a Egyptě se skrývá zde.
  • Do Francie a Itálie je to tímto směrem.

Ať prožijete dnešní ženský den naplno.

Vám s láskou přeje

Adéla

 

Adéla Kubešová

40+! No a? Plňte si sny a vyražte třeba do Anglie. Ve 40 letech jsem si odjezdem do krásné Anglie splnila dávný sen. Teď pomáhám s angličtinou a odjezdem do Anglie i ostatním ženám, aby mohly roztáhnout křídla a rozletět se za radostnějším a naplněnějším životem.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *