Ženy ve světě

MDŽ: Kytička letí do Thajska

Kam se vydáme dnes?

Dnešní virtuální kytička a poděkování za přispívání do projektu Ženy ve světě letí do teplého Thajska za Martinou Tóthovou.

Pokud jste ještě nečetly minulý článek o Španělsku a Švýcarsku najdete ho tady.

THAJSKO

Martina Tóthová

 

Martina Tóthová žije střídavě v Thajsku a v Praze. Zajímalo mě, jak takový dvojí život vypadá v praxi. A tak jsem hořela nedočkavostí, až Martinu vyzpovídám a zjistím více. Celý článek je pro vás tady.

Před odjezdem strach neměla, ale ani tak ji neminula povinná očkování, brala doporučená antimalarika a po jídle si dávala panáka alkoholu na dezinfekci. 🙂

V turisticky atraktivních destinacích se anglicky domluvíte výtečně. V Ban Nabua se Martina nejprve zaměřila na neverbální komunikaci. S dětmi funguje výborně a kde je vůle, je i porozumění. S tím s Martinou naprosto souhlasím.

Jak se slaví Velikonoce v Thajsku si do května 2018 přečetlo už 600 z vás.

Chcete vědět více o Martině? Její vášní je vizuální komunikace, miluje výtvarnou tvorbu, setkávání s lidmi, arteterapii.

S kamarádkou arteterapeutkou vytvořily značku Balzám na nervy.

Jednou by ráda učila děti v chrámu Phu Jum Phun a pomáhala v meditačním centru a také v rozvoji ECO farmy.
Děkuji, Martino, za tvé zapojení na našem webu.
Adéla
Zakladatelka projektu Ženy ve světě

Adéla Kubešová

40+! No a? Plňte si sny a cestujte po světě. Zkrátka žijte život naplno. Ve 40 letech jsem si odjezdem do krásné Anglie splnila dávný sen. Teď pomáhám i ostatním ženám roztáhnout křídla a rozletět se za radostnějším a naplněnějším životem.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *