Ženy ve světě

MDŽ: Kytička letí na Maltu

Velké díky a kytice ve skutečnosti neletí na Maltu, jak avizuji v názvu článku, ale do Velké Británie. Možná se divíte a na rtech máte nevyslovené proč.

Zde je slíbené vysvětlení a představení Julie Rawding, další ženy ve světě a přispěvovatelce na tento web.

 

MALTA

Julie Rawding – matka, tetka a architektka

Julie Rawding

Pomáhám ženám vytvořit si originální domov podle jejich gusta. Domov stejně jedinečný jako jsou ony samy. A to online a bez stresu.

Za povídání o životě a práci na Maltě a za pomoc s designem webu moc děkujeme Ing. arch. Julii Rawding, která se z poklidné a horké Malty po devíti letech přestěhovala i s manželem a dvěma dcerkami do Anglie, kam sahají manželovy kořeny.

My se tak dnes přesuneme nejen na Maltu, ale částečně i do Anglie. Proč se rozhodla odstěhovat najdete v článku z Malty do louže a jak probíhala obrovská životní změna sepsala Julie do článku s názvem Náš život v Anglii první půlrok.

Velké téma po příletu do Anglie bylo soužití s tchyní, o kterém mluví v tomto videu.

Na Maltu se přiletěla na měsíc zdokonalit v angličtině na jazykový kurz a podlehla jejímu kouzlu natolik, že se na tento malý ostrůvek ve Středozemním moři za půl roku vrátila žít. Na Maltě také zažila dva porody. Její zpověď Architektka rodí je na jejím blogu jeden z nejčtenějších.

O jejích začátcích jsem Julii vyzpovídala v článku s názvem Malta očima architektky Julie Rawding I., který si přečetlo již přes tisíc z vás.

Pro velký zájem jsme pro vás připravily pokračování na téma, zda je těžké dostat se na Maltu a jaké to je, se tam uživit. Několik tipů má i pro ty z vás, kteří si právě vybírají destinaci na příští dovolenou.

Pokud chcete poznávat historii a na Maltě výletovat, tak je skvělé období na jaře nebo na podzim. Na válení na pláži je samozřejmě léto. Na Maltě je úžasné to, že v létě tu skutečně vůbec neprší.

Celý článek najdete  zde>>>.

Julie pro vás točí i videa na YouTube. Zaujalo mě vysílání o tom, jak vybírat povlečení. Článek na toto téma najdete zde. Co u vás vítězí. Bavlna, flanel, krep nebo bambus?

Inspiraci na nápady, jak si zpestřit a zútulnit bydlení můžete načerpat i na FB ve skupině s názvem Julie Rawding – Bydlení jako ze žurnálu.

Julie, ještě jednou děkuji za spolupráci a pomoc s designem webu.

Přeji hodně úspěchů ve tvé práci architektky a spokojený život v Anglii tobě i celé rodince.

Adéla

 

Adéla Kubešová

40+! No a? Plňte si sny a cestujte po světě. Zkrátka žijte život naplno. Ve 40 letech jsem si odjezdem do krásné Anglie splnila dávný sen. Teď pomáhám i ostatním ženám roztáhnout křídla a rozletět se za radostnějším a naplněnějším životem.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *